X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Pazaryeri Yazılımları

AnasayfaYazılımlarPazaryeri Yazılımları

Pazaryeri Yazılımları

Mobil Uyumlu Android Uygulama
PYHİ – Pazaryeri Hızlı İletişim

PYHİ – Pazaryeri Hızlı İletişim

$60.91
Mobil Bildirimler Telegram Entegrasyon
PYHS - Pazaryeri Hızlı Sipariş

PYHS - Pazaryeri Hızlı Sipariş

$76.14
Limitsiz Mağaza
TrendyBox - Trendyol BuyBox Otomasyonu

TrendyBox - Trendyol BuyBox Otomasyonu

$15.20
Opencart - Trendyol Entegrasyonu

Opencart - Trendyol Entegrasyonu

$304.67

Sipariş ver

İndir

Kullanmaya başla

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş sonrasında alan adı/lisans değişikliği yapılmamaktadır.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir. Tüm yazılımlarımızda destek süresi 30 gündür.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Dijital gelişim ve online alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte sanal dünya üzerinden alışveriş artmış ve farklı boyutlarda müşteri-satıcı ilişkileri gelişmeye başlamıştır. Alışverişin en pratik ve geniş çaplı olanı anlamına gelen; günümüz Pazar alışkanlığının online dünyadaki temelini oluşturan pazar yerleri, marka temelli geliştirildiğinde başarılı olma ihtimali artmaktadır. Çok satıcılı sistemler birden fazla mağaza türünü ve kişiselleştirilebilir özellikler gibi karmaşık yapıları bünyesinde bulundurmaktadır. Ürün satmak dışında komisyon veya reklam geliri gibi kazanç alternatifleri de Pazar yerlerinde yer alır. Ülkemizde bulunan markalaşmış pazaryerinden bazıları; Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, N11 dir.  Quantum Teknoloji olarak pazaryerlerinde ihtiyaç duyulan ek yazılım ve otomasyonları geliştirerek pazaryeri satıcılarına destek olmaktayız.


Top