X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

İnovasyon ve değişim kavramlarının temel edinildiği günümüzde; geleceği yakalamak dışında -asıl olarak- geleceğin teknolojilerini oluşturabilmek hedeflenmelidir. Bu gerçekliğin yazılım ve teknoloji adına en iddialı yansımalarından biri olan Quantum Teknoloji; Sakarya temelli başlattığı hizmetlerin ardından teknolojiye ihtiyaç duyulan her alanda ve sektörde, çözüm odaklı sistemler geliştirmektedir.

Quantum Teknoloji değerleri ve savunduğu görüşler aşağıda yer almaktadır.

 

Hayal Ettikleriniz Ekranlarda Hayat Bulabilir

Teknoloji odaklı girişimlerin birçoğu hayal edilenle farklı yansıtıldığı veya fikir çerçevesinden uzaklaştığı gerekçesiyle başarıya ulaşamamaktadır. Yazılım sadece amaçların gerçekleşmesi veya yazılım dilindeki “if” değerlerinin işliyor olması değildir. Doğru yazılım hayallerinizi yansıtır. Sonuç ve sonuç yolundaki her aşama, hem görsel hem de pratik açıdan nitelikli olmalıdır. Hayal ettiklerinizin ekrana yansıması için Quantum Teknoloji gerçeklerini yaşamalısınız.

 

Yazılım Dili ve Tasarım Dili Ayrılamaz

Yazılım ve tasarım süreçlerinin ayrı ortamlarda daha profesyonel yönetilebileceğine dair yaygın bir inanış vardır. Yazılımı daha pratik ve kullanışlı hale getirebilmek adına projelerde oluşturulan özgün kodlama yapısına getirilen ayrım, Quantum bakış açısı ile yerini ayrılamayan eşsiz bir sistematik dizilime bırakır. Tasarım ve Yazılım hizmetlerine ana menüden ulaşabilirsiniz.

 

Değer Oluşturmak ve Değeri Taşıyabilmek Mümkündür

Web Scriptleri, Modüller ve Eklentiler, Pazaryeri Yazılımları, Masaüstü Yazılımlar, Mobil Uygulamalar ve API Hizmetleri; sanal mecralarda değer oluşturmaya aracı olan kod dizilimlerini temsil eder. Temelde oluşturulan değerleri taşıyabilmek ve işlevsel bir yapı haline getirebilmek mümkündür. Yazılımlar özel olarak yazılır ve süreç içerisinde farklı şartlar, ortamlar tarafından denetlenir.

 

Yazılım; Ulusal ve Uluslararası Yetkinlik Gerektirir

Günü okumak, geleceği planlamak ve gündem olacak nitelikteki projeleri geliştirebilmek; bölgesel ve teknolojinin gerektirdiği global gerekliliklere sahip olabilmekle mümkündür. Quantum Teknoloji bu gerekliliği Türkçe dışındaki farklı dillerde de yansıtabilecek yetkinliğe sahiptir. Uluslararası projeleriniz için de Quantum’un gücünden faydalanabilirsiniz.

 

Zamanı İyi Yönetmek Önemlidir

Düne göre çok daha hızlı akan zaman karşısında yetiştirilmesi gereken projelerin iyi yönetilen zamanın bir unsuru olması zorunluluk haline gelmiştir. Anlık olarak değişen gündem, sosyal ve online mecraların oluşturduğu trendler, gerçeklerden çok daha farklı bir konjonktür sunan online mecralar, projelerin anlık olarak ivmelenmesine sebep olur. Başvurduğunuz her yazılım çözümü işlemi için zamanın iyi yönetilmesine ve ihtiyaçtan doğan proje fikirlerinizin zamanı aksatılmadan sunulmasına Quantum Teknoloji önem verir.

Quantum’un eşsiz gücünün bilim temelli çalışmalardan kopmaksızın sanal dünyaya adapte edilebileceğini deneyimleyebilmek adına iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Quantum Teknoloji Yönetim Ekibi


Top